Ohlášky

7. neděle v mezidobí

Ohlášky a jiná sdělení - 20. února 2022

 
  • Dnešní sbírka je na Svatopetrský haléř.
  • Jak bylo ohlašováno minulou neděli  na postní víkend pro děti 4. - 6. března je třeba se přihlásit, prosíme tedy rodiče, abyste zaslali na emailovou adresu farnosti, že máte o víkendové setkání zájem, poté Vám budou zaslány další informace. Děkujeme.
  • Čeští a moravští biskupové vyzývají k modlitbě a postu za mírové řešení napjaté situace na Ukrajině. Její text si můžete https://www.cirkev.cz/  https://www.bip.cz/
  • Už po řadu let je ve farnosti jedenkrát za měsíc celodenní adorace. Na začátku to bylo 24 hodin, později kratší. V poslední době se počet účastníků změnil tak, že nějakou dobu zůstává Pán Ježíš sám. Chci vás poprosit, udělejte si čas na adoraci. Být hodinu v přítomnosti Pána, získáváte mnoho. Když člověk vystaví své tělo slunci, je po hodině vidět, že se opaloval.  Vystavovat se působení Božského Spasitele působí mnohem žádanější účinky. Moc vás žádám, využijte tuto milost pro sebe, pro vaše blízké, pro farnost i celý svět. Nevím, jakými slovy vás mám ještě povzbudit. Pán Ježíš chce s námi být. Odpovězte na Jeho pozvání. Vzadu je rozpis na adoraci v pátek 25. února, prosím, na každou hodinu se napište alespoň dva.
  • Ve věku 74 let zemřel ve čtvrtek 17. února 2022 biskup ostravsko-opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, rodák z Křimic u Plzně. R.I.P.
  • Sbírka minulé neděle činila 17800Kč. Pán Bůh zaplať.
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.