Milí návštěvníci, vítejte na stránkách Farnosti Plzeň - Bory
Původní web naleznete ZDE, předchozí ZDE.

Čtění na každej den Česky a Slovensky.

V Plzni začne nový seminář na prohloubení osobního duchovního života

Zveme vás na desetitýdenní seminář „Život v Duchu“ podle P. Ernsta Sieverse, který odstartuje 3. dubna 2018 v Plzni. Seminář se bude konat každé úterý od 19 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí. Cílem setkávání je prohloubení osobního duchovního života a vztahu k Ježíši Kristu a křesťanského života v síle Ducha svatého. Hlavním doprovázejícím bude P. Bogdan Stępień.

Setkání obsahují společnou modlitbu chval, přednášku a skupinky s osobním sdílením. Nedílnou součástí semináře je každodenní čas osobní modlitby na podkladě úryvků s Písma svatého.

V předmluvě pro účastníky semináře jeho autor P. Ernst Sievers napsal:

Bůh mluví k tobě prostřednictvím slova nebo Písma, ale také prostřednictvím člověka. Chceš-li dosáhnout v semináři hlubšího a obnoveného křesťanského života, budeš se muset pravidelně účastnit všech setkání, aby ti sestry a bratři mohli pomáhat růst v tomto novém životě. Především tě však chce Bůh oslovit zcela osobně, jestliže ty sám s ním denně prodlíš „chvíli ztišení“. Jsi tedy pozván, abys prodléval každý den – v neděli i ve všední den – minimálně 15 – 20 minut v tichosti, v osobní modlitbě u Pána. Přitom velmi brzy zakusíš, kolik milosti ti Bůh během této „chvíle ztišení“ daruje.

Kromě úterních večerů budou ještě dvě další setkání navíc, jejich čas oznámíme na začátku dubna.

O semináři informujeme s předstihem, abyste si rezervovali čas na jeho nerušené prožití.

V případě zájmu vyplňte přihlášku a odešlete jí na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na Vás

Bogdan Stępień a tým

Copyright © 2013 - 2018 Římskokatolická farnost Plzeň-Bory
Vytvořil Ján Fačkovec